Kde školíme / Prenájom priestorov

Školiace centrum PROEKO

Adresa:

Omnia Business Center - Blok D (1. poschodie)
Tomášikova 28/D
821 01 Bratislava

Ako sa k nám dostanete:

Z Hlavnej stanice ŽSR: autobus č. 61 (smer Letisko), výstup na stanici Trnavská cesta (na znamenie).
Z autobusovej stanice Mlynské Nivy: autobus č. 50 (smer Nové Mesto), výstup na zastávke Haburská (na znamenie).
Ďalšie MHD spojenia, ktorými sa dostanete do blízkosti miesta konania seminára: Autobus č. 39, č. 96.
Parkovanie: Platené vonkajšie parkovisko v areáli objektu Omnia Business Center na Tomášikovej 28 (60 minút denne zdarma, každá ďalšia začatá hodina 2 €). Úhrada parkovného je možná iba platobnou kartou v platobnom automate na rohu budovy bloku D alebo priamo na výjazdovej rampe.

Mapa (po kliknutí na "Zobraziť väčšiu mapu" si môžete cestu sami naplánovať):Náš tím využíva na usporadúvanie svojich odborných školení, seminárov, kurzov, workshopov, konferencií, skupinových cvičení a pod. vlastné Školiace centrum PROEKO nachádzajúce sa v novopostavenom polyfunkčnom objekte Omnia Business Center - Blok D v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou autom, či MHD.

Naše moderné školiace centrum je ideálne pre rôzne druhy školení a seminárov a je prispôsobené potrebám našich klientov. Je zariadené vo vysokom štandarde a pozostáva z priestranného foyer s recepciou, dvoch prednáškových miestností, kuchynky, dámskych a pánskych toaliet. Priestory sú klimatizované, presvetlené prirodzeným denným svetlom, vybavené najmodernejšou technikou s bezplatným WiFi pripojením.

Naši klienti oceňujú príjemnú atmosféru prednáškových miestností. Čas prestávok si spríjemňujú prichystanými nápojmi a chutným občerstvením, ktoré je pri našich seminároch samozrejmosťou počas celého dňa.

V bezprostrednej blízkosti vo vedľajšej budove sa nachádza pekáreň s cukrárňou, neďaleko farmárska tržnica Fresh Market, či predajňa potravín Yeme - Plnochutné potraviny.

Vybavenie a usporiadanie priestorov je odrazom dlhodobých skúseností a vytvára tak prostredie, ktoré prispieva k efektívnosti školení a pohodliu účastníkov.

Záleží nám na Vašom komforte a spokojnosti a preto veríme, že školenia a kurzy, ktoré strávite s nami, budú pre Vás obohacujúcim a jedinečným zážitkom.

Tešíme sa na Vás!


Prenájom školiacich priestorov

Plánujete zorganizovať školenie, tréning, teambuilding a hľadáte vhodné priestory?

Okrem toho, že organizujeme vlastné školenia, ponúkame naše školiace miestnosti aj na prenájom. Celkovo disponujeme dvoma školiacimi miestnosťami s kapacitou 36 - 50 osôb.

Bližšie informácie o ponuke prenájmu školiacich priestorov nájdete tu: PROEKO-prenajom.pdf