Školiace centrum PROEKO

Adresa:

Omnia Business Center - Blok D (1. poschodie)
Tomášikova 28/D
821 01 Bratislava

Náš tím využíva na usporadúvanie odborných školení, seminárov, kurzov, workshopov, konferencií, recepcií, lobby a pod. vlastné novootvorené školiace centrum nachádzajúce sa v polyfunkčnom objekte Omnia Business Center - Blok D v pokojnej mestskej časti Bratislava – Ružinov s dobrým prístupom autom, MHD, či vlakom.

Školiace centrum PROEKO pozostáva z priestranného foyer s recepciou, dvoch moderne zariadených prednáškových sál, dámskych a pánskych WC. Priestory sú plne klimatizované, presvetlené prirodzeným denným svetlom, technicky zabezpečené s vlastnou Wi-Fi sieťou.

Naši klienti určite ocenia príjemnú atmosféru prednáškových miestností a taktiež coffee break s občerstvením, ktorý je pri našich seminároch samozrejmosťou. V bezprostrednej blízkosti vo vedľajšej budove sa nachádza pekáreň s cukrárňou, neďaleko farmárska tržnica Fresh Market, či predajňa potravín Yeme - Plnochutné potraviny.

Vybavenie a usporiadanie priestorov je odrazom dlhodobých skúseností a vytvára tak prostredie, ktoré prispieva k efektívnosti školení a pohode účastníkov.

Školiace centrum PROEKO Školiace centrum PROEKO Školiace centrum PROEKO Školiace centrum PROEKO Školiace centrum PROEKO Školiace centrum PROEKO